Evde Psikolog ve Pedagog Desteği

Evde Psikolog ve Pedagog Desteği

Evde Psikolog ve Pedagog Desteği

Merkezimizde bebek, çocuk ve gençlerin akademik ve sosyal becerilerinin gelişmesine yönelik evde psikolog ve pedagog desteği sağlanmaktadır. Bu çalışmanın koordinasyonu, vaka süpervizyonu ve bazı uzmanların eğitimi tarafımdan verilmektedir. Bu desteği danışmanlığımızdaki çocuk ve gençler için yapmaktayız. Danışmanlık sürecini sürdürdüğümüz danışanlarımızın bazılarının ev merkezli çalışmalarla da desteklenmesinin sorunları daha kolay çözüme ulaştırdığını gözlemlemekteyim. Bunun yanı sıra ev merkezli olarak özel yetenekli çocuklara yönelik yetenek geliştirme programlarının uygulamalarında da hedefe yönelik pozitif sonuçlar elde etmekteyiz.

Danışanlarımın bazıları evde de merkezimizden destek alarak aile üyelerinin karşılaştığı sorunları çözümleyecek uygulamalarla tarafımızdan desteklenmektedir .

Uzman ekibim  psikoloji eğitimlerinin yanı sıra pedagoji, özel eğitim, konuşma terapisi, aile terapisi, travma konularında da eğitimlere sahiptir. Evde pedagog ve psikolog desteği hizmetiyle, yaşanılan sorunların sebeplerini ortaya koyarak, bu problemleri ortadan kaldıracak uygulamalar geliştiriyorum. Ekip olarak bu uygulamaları gerçekleştiriyoruz.